PSU 700W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan, CE

Matrix

Specifications
– 20 + 4 Pin power connector for ATX/BTX motherboards
– 2x Molex power connector
– 4P Power connector
– 2x Sata power connector
– 8cm Fan power connector

890 ДЕН

SKU: 700W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan, CE Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “PSU 700W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan, CE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *