1318937422
3uu0xhdlhuofp4kp_500xvcmcu1ngczhzwj7_500

VGA Asus ENGT430/DI/1GD3/MG(LP)

ASUS

 

  • 1GB 64-Bit DDR3
  • Core Clock 700 MHz
  • 1 x DVI 1 x HDMI
  • 96 CUDA Cores
  • PCI Express 2.0 x16

 

1.790 ДЕН

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “VGA Asus ENGT430/DI/1GD3/MG(LP)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

19 − seven =