Tablet Samsung Galaxy Tab A 7″

Samsung

7.0″ Capacitive Screen, 800×1280
Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53
Adreno 306 Graphics
1.5 GB RAM
8 GB Flash, micro SD up to 256 GB
Dual Cam, Back 5MP, Front 2MP
4G-LTE, Wi-Fi b/g/n, BT 4.0, A-GPS
4000 mAh battery
Android 5.1.1 LoliPop

9.980 ДЕН

Out of stock

SKU: Tablet Samsung Galaxy Tab A 7" Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Tablet Samsung Galaxy Tab A 7″”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

twenty − 20 =