Smartphone Tesla 3.2 Lite

Tesla

ПРОЦЕСОР-MediaTek 6735 Quadcore 1.0GHz

РАМ-1 GB

МЕМОРИЈА- 8 GB up to 32 GB micro sd

ЕКРАН-5.0″ IPS screen 1280 x 720 pix resolution 142 x 71 x 8.7 mm

ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ- Android OS 6.0 Marsh

КАМЕРА- 8.0 MPix SONY back camera, front: 2.0 MPix

БАТЕРИЈА-2200mAh lithium battery

ПОВРЗУВАЊЕ-802.11b/g/n Bluetooth 4.0 Speaker / Microphone Dual SIM Card 4G / 3G FM,GPS + aGPS

5.590 ДЕН

Out of stock

SKU: Smartphone Tesla 3.2 Lite Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Smartphone Tesla 3.2 Lite”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

nineteen − three =