Range Extender Netis Router mode Wireless N 300Mbps-white

TP Link

-Netis Router mode Wireless N Extender,
-300Mbps ,
-WPS one key connection,
-cell phone config supported,
-1*RJ45 port

999 ДЕН

SKU: Range Extender Netis Router mode Wireless N 300Mbps-white Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Range Extender Netis Router mode Wireless N 300Mbps-white”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 − 5 =