Range Extender Netis Router mode Wireless N 300Mbps-Blue

Netis

-Netis Router mode Wireless N Extender,
-300Mbps ,
-WPS one key connection,
-cell phone config supported,
-1*RJ45 port

999 ДЕН

SKU: Range Extender Netis Router mode Wireless N 300Mbps-Blue Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Range Extender Netis Router mode Wireless N 300Mbps-Blue”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

three × 1 =