RAM A-Data 8GB DDR4 XPG

Adata
  • A-Data RAM 8GB,
  • DDR4 XPG Z1,
  • 2400Mhz,
  • CL16 Red,
  • 512×8

4.300 ДЕН

SKU: RAM A-Data 8GB DDR4 XPG Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “RAM A-Data 8GB DDR4 XPG”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

twenty − 2 =