mxd_620372_1

RAM A-Data 8GB DDR4 XPG Z1

Adata
  • A-Data RAM 8GB,
  • DDR4 XPG Z1,
  • 2400Mhz,
  • CL16 Red

3.890 ДЕН

SKU: RAM A-Data 8GB DDR4 XPG Z1 Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “RAM A-Data 8GB DDR4 XPG Z1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 + 17 =