RAM A-Data 16GB DDR4 XPG

Adata
  • A-Data RAM 16GB,
  • DDR4 XPG Z1
  • 2400Mhz,
  • CL16 Red

7.850 ДЕН

SKU: RAM A-Data 16GB DDR4 XPG Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “RAM A-Data 16GB DDR4 XPG”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 − 5 =