RAM A-Data 4GB DDR3L

Adata

 

  • DDR3L 1600 (PC3L 12800)
  • Cas Latency 11
  • 1.35V

 

1.790 ДЕН

SKU: RAM A-Data 4GB DDR3L Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “RAM A-Data 4GB DDR3L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

13 − nine =