RAM A-Data 4 GB DDR4 ,2133Mhz

Adata
  • A-Data RAM 4GB,
  • DDR4,
  • 2133mhz,
  • SO DIMM,
  • CL15

1.490 ДЕН

Out of stock

SKU: RAM A-Data 4 GB DDR4 ,2133Mhz Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “RAM A-Data 4 GB DDR4 ,2133Mhz”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

one × 4 =