RAM A-Data 8GB DDR3 1600mhz

Adata
  • A-Data RAM 8GB,
  • DDR3,
  • PC 12800,
  • 1600Mhz,
  • CL11 DIMM

3.290 ДЕН

SKU: RAM A-Data 8GB DDR3 1600mhz Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “RAM A-Data 8GB DDR3 1600mhz”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

7 + seventeen =