RAM A-Data 4GB DDR3 1600 mhz

Adata
  • A-Data RAM 4GB,
  • DDR3,
  • PC 12800,
  • 1600Mhz,
  • CL11 DIMM

1.790 ДЕН

SKU: RAM A-Data AD3U1600W4G11-B Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “RAM A-Data 4GB DDR3 1600 mhz”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

three × two =