RAM A-Data 8GB DDR3 1600mhz low voltage

Adata
 
  • A-Data RAM 8GB,
  • DDR3,
  • PC-12800
  • 1600Mhz,
  • SODIMM,
  • CL11 DIMM,
  • low voltage

3.300 ДЕН

SKU: RAM A-Data 8GB DDR3 1600mhz low voltage Категории: ,

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “RAM A-Data 8GB DDR3 1600mhz low voltage”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 + eight =