PSU JNC 750W

JNC

JNC Power Supply, 750W, ATX, 2xSATA, r23, W/PSU CORD

690 ДЕН

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “PSU JNC 750W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.