PSU HKC V-650

HKC
  • HKC Power Supply 650w,
  • 12CM fan,
  • 20+4pin,
  • SATA,
  • 1xPCI-E(6pin),
  •  8 pin (4+4)

2.690 ДЕН

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “PSU HKC V-650”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.