PSU Cooler Master G650M

Cooler Master

-650W Output Capacity
-Intel Form Factor ATX 12 V / V2.31
-10-5 A Input Current
-60-50 Hz Input Frequency Range
-Active PFC
->16ms Hold Up Time
->100,000 Hours MTBF

5.250 ДЕН

Опис

-650W Output Capacity
-Intel Form Factor ATX 12 V / V2.31
-10-5 A Input Current
-60-50 Hz Input Frequency Range
-Active PFC
->16ms Hold Up Time
->100,000 Hours MTBF

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “PSU Cooler Master G650M”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

4 × five =