Play Station 4 1TB + Uncharted 4: A Thief’s End

Sony

– PS4 1TB конзола
– Uncharted 4: A Thief's End
– DualShock 4 контролер
– HDMI кабел за поврзување
– Моно слушалки со микрофон
– Струен кабел за напојување

24.990 ДЕН

Out of stock

SKU: Play Station 4 1TB + Uncharted 4: A Thief's End Категории: ,

Опис

– PS4 1TB конзола
– Uncharted 4: A Thief’s End
– DualShock 4 контролер
– HDMI кабел за поврзување
– Моно слушалки со микрофон
– Струен кабел за напојување

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Play Station 4 1TB + Uncharted 4: A Thief’s End”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.