PCU HKC V-450

HKC
 
  • HKC Power Supply 450w,
  • 12CM fan,
  • 20+4pin,
  • SATA,
  • 1xPCI-E(6+2pin),
  • 8 pin (4+4)

1.690 ДЕН

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “PCU HKC V-450”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.