PCU HKC SZ-450PDR

  • HKC Power Supply 450w,
  • 24pin,
  • SATA PCI-E,
  • Silence,
  • 12cm fan

1.690 ДЕН

SKU: PCU HKC SZ-450PDR Категории: ,

Опис

pcu

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “PCU HKC SZ-450PDR”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.