Notebook TOSHIBA Portege Z30-C-12U/I5-6200U

Toshiba

Уживајте додека работие, елегантен дизај со врвни перфорнамси.

68.499 ДЕН

SKU: Notebook TOSHIBA Portege Z30-C-12U/I5-6200U Категории: , ,

Опис

Уживајте додека работие, елегантен дизај со врвни перфорнамси.

Additional information

Процесор

I5-6200U

Дијагонала

13.3" FHD

Резолуција на екран

1920×1080

RAM меморија

8GB DDR3

Графичка карта

Intel HD Graphics 520

SSD

256 GB

Wi-Fi

802.11 b/g/n

USB

3

OS

Windows 10

Гаранција

36 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook TOSHIBA Portege Z30-C-12U/I5-6200U”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.