Notebook TOSHIBA Portege Z30-C-125

Toshiba

Елеганција и префинетост споени во еден лаптоп, никогаш нема да ве изневери каде и да се наоѓате, одлични карактеристики и дизајн кој плени.

66.999 ДЕН

SKU: Notebook TOSHIBA Portege Z30-C-125 Категории: , ,

Опис

Елеганција и префинетост споени во еден лаптоп, никогаш нема да ве изневери каде и да се наоѓате, одлични карактеристики и дизајн кој плени.

Additional information

Процесор

Core i7 – 6500U

Дијагонала

13.3" FHD

Резолуција на екран

1920×1080

RAM меморија

8GB DDR3

SSD

256 GB

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Графичка карта

Intel HD Graphics 520

USB

3

OS

Windows 10

Гаранција

36 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook TOSHIBA Portege Z30-C-125”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.