Notebook Lenovo Thinkpad X1 Carbon/I7-7500U

Lenovo

Новиор X1Carbon  е далеку над просекот, се одликува со јаглеродни влакна,засилена шасија и поминува тестови на издржливост во екстремни средини, креиран никогаш да не ве изневери.

125.900 ДЕН

SKU: Notebook Lenovo Thinkpad X1 Carbon/I7-7500U Категории: , ,

Опис

Новиор X1Carbon  е далеку над просекот, се одликува со јаглеродни влакна,засилена шасија и поминува тестови на издржливост во екстремни средини, креиран никогаш да не ве изневери.

Additional information

Процесор

Core I7-7500U

Дијагонала

14.0" FHD IPS

Резолуција на екран

1920×1080

RAM меморија

16 GB DDR4

Графичка карта

Intel HD Graphics 520

SSD

256 GB

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Bluetooth

YES

USB

3

OS

Windows 10 pro

Гаранција

36 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook Lenovo Thinkpad X1 Carbon/I7-7500U”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.