Notebook LENOVO ThinkPad E560/I7-6500U

Lenovo

Стилска продуктивност,дајте му на вашиот бизнис уникатен стил со прекрасни перформанси со овој модел на Lenovo.Добро прилагоден за прелистување на веб, е-мејл, документи за создавање и мултимедијални репродукција.

48.190 ДЕН

SKU: Notebook LENOVO ThinkPad E560/I7-6500U Категории: , ,

Опис

Стилска продуктивност,дајте му на вашиот бизнис уникатен стил со прекрасни перформанси со овој модел на Lenovo.Добро прилагоден за прелистување на веб, е-мејл, документи за создавање и мултимедијални репродукција.

Additional information

Процесор

Core i7 – 6500U

Дијагонала

15.6" FHD IPS

Резолуција на екран

1920×1080

RAM меморија

8GB DDR3

Hard Disk

1TB

Графичка карта

AMD RADEON R7 M370 2GB

Оптички уред

DVD-RW

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Bluetooth

YES

USB

3

Конектор

HDMI

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook LENOVO ThinkPad E560/I7-6500U”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.