Notebook LENOVO ThinkPad 13 G2/I5-7200U

Lenovo

Плени со својата елеганција и стил.Се вклопува во секој амбиент и е ваш верен придружник.

65.450 ДЕН

SKU: Notebook LENOVO ThinkPad 13 G2/I5-7200U Категории: , ,

Additional information

Процесор

Core I5-7200U

Дијагонала

13.3" FHD

RAM меморија

8 GB DDR4

SSD

256 GB

Графичка карта

Intel HD Graphics

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Bluetooth

YES

Конектор

Card reader, USB

Гаранција

36 months

OS

Windows 10 pro

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook LENOVO ThinkPad 13 G2/I5-7200U”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.