Notebook LENOVO IdeaPad V110-15IAP /N3350

Lenovo

Благодарение на најновите процесори, меморија и тастатурата за подобрување на перформансите, Lenovo V110-15IAP може да ги задоволи вашите бизнис потреби денес и во иднина.

16.100 ДЕН

SKU: Notebook LENOVO IdeaPad V110-15IAP /N3350 Категории: , ,

Additional information

Процесор

Dual Core N3350

Дијагонала

15,6" HD

RAM меморија

4GB DDR3

Графичка карта

Intel HD Graphics

Hard Disk

500GB

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Bluetooth

YES

Конектор

HDMI

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook LENOVO IdeaPad V110-15IAP /N3350”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.