Notebook LENOVO IdeaPad 320-15IAP Platinum Grey /N4200

Lenovo

Новиот Lenovo IdeaPad 320 го задржува стилот на Леново за сигурен, мултимедијален лаптоп. IdeaPad 320 имаинтегрирана видео картичка, резолуција со висок екран и неверојатен квалитет на звукот што е обезбеден од 2×1 5W Dolby Audio звучник. Има 4GB RAM и 500GB HDD

18.990 ДЕН

SKU: Notebook LENOVO IdeaPad 320-15IAP Platinum Grey /N4200 Категории: , ,

Additional information

Процесор

Quad Core N4200

RAM меморија

4GB DDR3

Дијагонала

15,6" HD

Графичка карта

Intel HD Graphics

Hard Disk

500GB

Оптички уред

DVD-RW

Bluetooth

YES

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Конектор

Card reader, HDMI, USB, Wi-Fi

Гаранција

24 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook LENOVO IdeaPad 320-15IAP Platinum Grey /N4200”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.