Notebook HP PROBOOK450 G4/I5-7200U/15.64GB/128GB/W10P64/DVD+-RW

HP

Изграден за продуктивност, HP ProBook 450 обезбедува перформанси и безбедносни карактеристики од суштинско значење за денешната работна сила. Елегантен и тежок дизајн им овозможува на професионалци флексибилна платформа за да останат продуктивни во канцеларијата или надвор од неа.

42.899 ДЕН

SKU: Notebook HP PROBOOK450 G4/I5-7200U/15.64GB/128GB/W10P64/DVD+-RW Категории: , , ,

Additional information

Процесор

Core I5-7200U

Дијагонала

15,6" HD

RAM меморија

4 GB DDR4

SSD

128 GB

Графичка карта

Intel HD Graphics

Оптички уред

DVD-RW

OS

Windows 10 Home 64 bit

Конектор

HDMI, USB

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook HP PROBOOK450 G4/I5-7200U/15.64GB/128GB/W10P64/DVD+-RW”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.