Notebook HP PROBOOK450 G4/I3-7100U/15.68GB/1TB/2GB/W10HOME64/DVDRW

HP

Изграден за продуктивност, HP ProBook 450 обезбедува перформанси и безбедносни карактеристики од суштинско значење за денешната работна сила. Елегантен и тежок дизајн им овозможува на професионалци флексибилна платформа за да останат продуктивни во канцеларијата или надвор од неа.

36.199 ДЕН

SKU: Notebook HP PROBOOK450 G4/I3-7100U/15.68GB/1TB/2GB/W10HOME64/DVDRW Категории: , , ,

Additional information

Процесор

I3-7100U

Дијагонала

15,6" HD

RAM меморија

8 GB DDR4

Графичка карта

NVIDIA GeForce 930M 2 gb

Hard Disk

1TB

Оптички уред

DVD-RW

OS

Windows 10 Home 64 bit

Конектор

HDMI, USB

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook HP PROBOOK450 G4/I3-7100U/15.68GB/1TB/2GB/W10HOME64/DVDRW”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.