Notebook HP PROBOOK 470 G4/17.3HD/DVDRWDSC 2GB I5-7200U/8GB/1TB/BAG

HP

Изграден за продуктивност, HP ProBook 470 обезбедува перформанси и безбедносни карактеристики од суштинско значење за денешната работна сила. Атрактивниот и тежок дизајн им овозможува на професионалци флексибилна платформа за да останат продуктивни во или надвор од канцеларијата.

40.799 ДЕН

SKU: Notebook HP PROBOOK 470 G4/17.3HD/DVDRWDSC 2GB I5-7200U/8GB/1TB/BAG Категории: , , ,

Additional information

Процесор

Core I5-7200U

Дијагонала

17.3" HD

RAM меморија

8 GB DDR4

Hard Disk

1TB

Графичка карта

NVIDIA GeForce 930M 2 gb

Оптички уред

DVD-RW

Wi-Fi

802.11 b/g/n

USB

2

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook HP PROBOOK 470 G4/17.3HD/DVDRWDSC 2GB I5-7200U/8GB/1TB/BAG”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.