Notebook HP PROBOOK 470 G4/17.3FHD/DVDRDSC 2GB I7-7500U/8GB/256/W10P6

HP

Работете во стил со моќниот 43,9 см (17,3 инчи) дијагонален HP ProBook 470 со нов астероиден дизајн со сребрена боја. Со сигурност го земате денот со компјутер кој го помина MIL-STD 810G тестирањето2, изграден со алуминиумска армирана тастатура.

58.299 ДЕН

SKU: Notebook HP PROBOOK 470 G4/17.3FHD/DVDRDSC 2GB I7-7500U/8GB/256/W10P6 Категории: , , ,

Additional information

Процесор

Core I7-7500U

Дијагонала

17.3 FHD

RAM меморија

8 GB DDR4

Графичка карта

NVIDIA GeForce 930M 2 gb

SSD

256 GB

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Оптички уред

DVD-RW

OS

Windows 10 pro

USB

3

Конектор

HDMI, LAN, Wi-Fi

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook HP PROBOOK 470 G4/17.3FHD/DVDRDSC 2GB I7-7500U/8GB/256/W10P6”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.