Notebook HP PROBOOK 450 G4/15.6HD/DVDRWI3-7100U/4GB/500GB

HP

Уживајте во богатото корисничко искуство на HP ProBook 450 со долг век на траење на батеријата и функции дизајнирани да создадат неверојатно визуелно и аудио искуство

29.600 ДЕН

SKU: Notebook HP PROBOOK 450 G4/15.6HD/DVDRWI3-7100U/4GB/500GB Категории: , , ,

Additional information

Процесор

I3-7100U

Дијагонала

15,6" HD

RAM меморија

4 GB DDR4

Hard Disk

500GB

Оптички уред

DVD-RW

Графичка карта

Intel HD Graphics

Конектор

HDMI, USB

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook HP PROBOOK 450 G4/15.6HD/DVDRWI3-7100U/4GB/500GB”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.