Notebook HP PROBOOK 450 G4/15.6HD/DVDRWDSC 2GB I7-7500U/8GB/1TB/BAG

HP

Работи во стил со моќниот диагонален HP ProBook 450 со дијагонала од 39,6 cm (15,6 инчи) со нов астероиден дизајн со сребрена боја.

44.299 ДЕН

SKU: Notebook HP PROBOOK 450 G4/15.6HD/DVDRWDSC 2GB I7-7500U/8GB/1TB/BAG Категории: , , ,

Additional information

Процесор

Core I7-7500U

Дијагонала

15,6" HD

RAM меморија

8 GB DDR4

Hard Disk

1TB

Графичка карта

NVIDIA GeForce 930M 2 gb

Оптички уред

DVD-RW

Конектор

HDMI, USB, Wi-Fi

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook HP PROBOOK 450 G4/15.6HD/DVDRWDSC 2GB I7-7500U/8GB/1TB/BAG”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.