Notebook HP PROBOOK 450 G4/15.6 FHDI7-7500U/8GB/256GB/ W10P64/DVD

HP

Бидете продуктивни во секоја ситуација. Искусете ги новите функции на Windows 10 Pro на моќниот, опционален HP ProBook 450.

52.199 ДЕН

SKU: Notebook HP PROBOOK 450 G4/15.6 FHDI7-7500U/8GB/256GB/ W10P64/DVD Категории: , , ,

Additional information

Процесор

Core I7-7500U

Дијагонала

15.6 FHD

RAM меморија

8 GB DDR4

SSD

256 GB

Оптички уред

DVD-RW

LAN

10/100/1000 Mbps

OS

Windows 10 pro

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Конектор

HDMI, USB, Wi-Fi

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook HP PROBOOK 450 G4/15.6 FHDI7-7500U/8GB/256GB/ W10P64/DVD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.