Notebook HP PROBOOK 450 G3/I3-6100U/DVD15.6 HD/4GB/500GB/W10HOME64

HP

Со само 2 килограми тежина, HP ProBook 450 нуди совршена преносливост кога работите во движење.

31.990 ДЕН

SKU: Notebook HP PROBOOK 450 G3/I3-6100U/DVD15.6 HD/4GB/500GB/W10HOME64 Категории: , , ,

Additional information

Процесор

Core i3 – 6100U

Дијагонала

15,6" HD

RAM меморија

4 GB DDR4

Hard Disk

500GB

Оптички уред

DVD-RW

Графичка карта

Intel HD Graphics

OS

Windows 10 Home 64 bit

Конектор

HDMI, USB, Wi-Fi

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook HP PROBOOK 450 G3/I3-6100U/DVD15.6 HD/4GB/500GB/W10HOME64”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.