Notebook HP PROBOOK 450 G3/15,6″/DVDRWDSC 2GB I5-6200U/8GB/1TB

HP

Изграден за продуктивност, HP ProBook 450 обезбедува перформанси и безбедносни карактеристики од суштинско значење за денешната работна сила. Елегантен и тежок дизајн им овозможува на професионалци флексибилна платформа за да останат продуктивни во канцеларијата или надвор од неа.

31.590 ДЕН

SKU: Notebook HP PROBOOK 450 G3/15,6"/DVDRWDSC 2GB I5-6200U/8GB/1TB Категории: , , ,

Additional information

Процесор

I5-6200U

RAM меморија

8 GB DDR4

Графичка карта

AMD Radeon R7 M340 2GB

Оптички уред

DVD-RW

Hard Disk

1TB

Конектор

HDMI, USB, Wi-Fi

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook HP PROBOOK 450 G3/15,6″/DVDRWDSC 2GB I5-6200U/8GB/1TB”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.