Понуда на денот
mm
ll1ll2

Notebook DELL NB XPS 13 (9360)

DELL

89.990 ДЕН

SKU: Notebook DELL NB XPS 13 (9360) Категории: , ,

Информации

Процесор

I5-7200U

Дијагонала

13.3″ FHD

Резолуција на екран

1920×1080

RAM меморија

8GB DDR3

Графичка карта

Intel HD Graphics

SSD

256 GB

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Bluetooth

YES

OS

Windows 10

Гаранција

36 months