Notebook DELL Inspiron 7000 7567

DELL

Прекрасен модел на DELL лаптопите наменети за уживателите на игри.Совршен дизајн и врвни преформанси кој ќе ви пружат незаборавно патување во светот на игрите.

88.650 ДЕН

SKU: Notebook DELL Inspiron 7000 7567 Категории: ,

Additional information

Процесор

I7-7700HQ

Дијагонала

15.6" UHD

RAM меморија

16 GB DDR4

SSD

512 GB

Графичка карта

NVIDIA GeForce GTX1050Ti 4GB

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Bluetooth

YES

Конектор

USB, Wi-Fi

Гаранција

36 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook DELL Inspiron 7000 7567”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.