Notebook DELL Inspiron 5567 /I7-7500U

DELL

Вклоплив во секој амбиент ,дали во канцаларија или во природа овој лаптоп ке ви пружи се што некогаш сте посакувале.

41.990 ДЕН

SKU: Notebook DELL Inspiron 5567 /I7-7500U Категории: , , ,

Additional information

Процесор

Core I7-7500U

Дијагонала

15.6 FHD

RAM меморија

4 GB DDR4

Hard Disk

1TB

Графичка карта

AMD R7 M445 GDDR5 2GB

Оптички уред

DVD-RW

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Bluetooth

YES

Гаранција

36 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook DELL Inspiron 5567 /I7-7500U”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.