Notebook DELL Inspiron 5567 -I5-7200U

DELL

Вашиот Inspiron е направен да биде пренослив, така што ќе можете да останете продуктивни и да останете во контакт каде и да сте.

38.780 ДЕН

SKU: Notebook DELL Inspiron 5567 -I5-7200U Категории: , ,

Additional information

Процесор

Core I5-7200U

Дијагонала

15.6 FHD

RAM меморија

4 GB DDR4

SSD

256 GB

Графичка карта

AMD R7 M445 GDDR5 2GB

Оптички уред

DVD-RW

Bluetooth

YES

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Гаранција

36 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook DELL Inspiron 5567 -I5-7200U”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.