ee1-nn
ee1ee10

Notebook DELL Inspiron 5567

DELL

Додадете убавина на вашата работна маса , во моментот кога ке го отворите овој модел на лаптоп.Вашиот модел на Inspiron е направен да биде пренослив за да мозе да бидете продуктивни во вашата работа каде и да се наоѓате.

36.990 ДЕН

Опис на производот

Додадете убавина на вашата работна маса , во моментот кога ке го отворите овој модел на лаптоп.Вашиот модел на Inspiron е направен да биде пренослив за да мозе да бидете продуктивни во вашата работа каде и да се наоѓате.

Информации

Процесор

Core I5-7200U

Дијагонала

15.6 FHD

Резолуција на екран

1920×1080

RAM меморија

4 GB DDR4

Графичка карта

AMD Radeon R7 M445 GDDR5 2GB

Hard Disk

1TB

Оптички уред

DVD-RW

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Bluetooth

YES

Гаранција

36 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook DELL Inspiron 5567”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

11 + one =