l3
l1l2l4

Notebook DELL Inspiron 5559

DELL

50.390 ДЕН

Опис на производот

Бидете најдобри насекаде, дома , надвор или во вашата канцеларија.

Информации

Процесор

Core i7 – 6500U

Дијагонала

15.6 FHD

Резолуција на екран

1920×1080

RAM меморија

8GB DDR3

Графичка карта

AMD Radeon R5 M335 4GB DDR3

Hard Disk

1TB

Оптички уред

DVD-RW

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Bluetooth

YES

USB

3

Гаранција

36 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook DELL Inspiron 5559”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

twenty + 4 =