edd32-nasll
edd1edd32-555edd32

Notebook DELL Inspiron 3567

DELL

15-инчен лаптоп за сите ваши основните компјутерски потреби,со живописни бои на екранот и долго траење на батеријата.

24.590 ДЕН

Опис на производот

15-инчен лаптоп за сите ваши основните компјутерски потреби,со живописни бои на екранот и долго траење на батеријата.

Информации

Процесор

Core I3-6006U

Дијагонала

15,6″

Резолуција на екран

1366×768

RAM меморија

4 GB DDR4

Графичка карта

AMD R5 M430 2GB

Hard Disk

1TB

Оптички уред

DVD-RW

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Bluetooth

YES

Гаранција

36 months

USB

3

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook DELL Inspiron 3567”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

7 − 6 =