Notebook DELL Inspirion 5758/I3-5005U

DELL

Елегантен и лесен модел на DELL Inspirion кој ќе направи да се чуствувате комплетно каде и да го носите.

30.490 ДЕН

SKU: Notebook DELL Inspirion 5758/I3-5005U Категории: , ,

Additional information

Процесор

Core i3 – 5005U

Дијагонала

17.3" HD

RAM меморија

4GB DDR3

Hard Disk

1TB

Графичка карта

NVIDIA GeForce 920 2GB RAM

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Bluetooth

YES

Оптички уред

DVD-RW

Гаранција

36 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook DELL Inspirion 5758/I3-5005U”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.