Notebook DELL Inspirion 5578 (2 in 1)/I5-7200U

DELL

38.1cm (15) 2-во-1 стилски дизајниран со четири флексибилни режими, експанзивен екран и ваш избор на функции, како што е задно осветлена тастатура и уред со цврста состојба.

55.560 ДЕН

SKU: Notebook DELL Inspirion 5578 (2 in 1)/I5-7200U Категории: , ,

Additional information

Процесор

Core I5-7200U

Дијагонала

15.6" FHD IPS

RAM меморија

8 GB DDR4

SSD

256 GB

Графичка карта

Intel HD Graphics

OS

Windows 10 Home 64 bit

Bluetooth

YES

Конектор

USB, Wi-Fi

Гаранција

36 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook DELL Inspirion 5578 (2 in 1)/I5-7200U”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.