Notebook ACER EX2519-C5SA/15.6 HDCEL.N3060/4GB/128 SSD

ACER

Прекрасен модел кој ќе ви даде целосна сигурност во тоа сто ќе го работите.

14.490 ДЕН

SKU: Notebook ACER EX2519-C5SA/15.6 HDCEL.N3060/4GB/128 SSD Категории: ,

Additional information

Процесор

N3060

Дијагонала

15,6" HD

SSD

128 GB

USB

2

RAM меморија

4GB DDR3

LAN

10/100/1000 Mbps

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook ACER EX2519-C5SA/15.6 HDCEL.N3060/4GB/128 SSD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.