Notebook ACER ES1-533-C006/15.6″ HDCELERONN3350/4GB/128GB SSD

DELL

Лаптопите од Aspire ES серијата даваат освежувачка доза на бои и стил во секојдневната употреба на компјутерот. Покрај опсегот на корисни подобрувања, ќе можете да работите и да играте удобно, ефикасно и со стил.

14.490 ДЕН

SKU: Notebook ACER ES1-533-C006/15.6" HDCELERONN3350/4GB/128GB SSD Категории: ,

Additional information

Процесор

Intel Celeron N3350

Дијагонала

15,6" HD

RAM меморија

4GB DDR3

SSD

128 GB

Wi-Fi

802.11 b/g/n

USB

2

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook ACER ES1-533-C006/15.6″ HDCELERONN3350/4GB/128GB SSD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.