4nas
4nas14nas124nas123

Notebook ACER E5-774G-70EE

ACER

Со напредни компоненти, бои и текстура со метален финиш,Aspire E го прави секојдневието повозбудливо и интересно.

44.590 ДЕН

Опис на производот

Со напредни компоненти, бои и текстура со метален финиш,Aspire E го прави секојдневието повозбудливо и интересно.

Информации

Процесор

Core I7-7500U

Дијагонала

17.3 FHD

Резолуција на екран

1920×1080

RAM меморија

8 GB DDR4

SSD

256 GB

Графичка карта

NVIDIA GeForce GTX 950M 2GB

Оптички уред

DVD-RW

Wi-Fi

802.11 b/g/n

USB

3

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook ACER E5-774G-70EE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

3 × one =