3123nas
313123123

Notebook ACER E5-774G-52BC

ACER

Неверојатни перформанси,практични мултимедијални алатки и стилски дизајн ја прават работата прекрасно задоволство.

34.990 ДЕН

Опис на производот

Неверојатни перформанси,практични мултимедијални алатки и стилски дизајн ја прават работата прекрасно задоволство.

Информации

Процесор

Core I5-7200U

Дијагонала

17.3 FHD

Резолуција на екран

1920×1080

RAM меморија

4 GB DDR4

Графичка карта

NVIDIA GeForce 940 2GB RAM

Hard Disk

1TB

USB

3

Оптички уред

DVD-RW

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook ACER E5-774G-52BC”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

nine + nine =