Notebook ACER E5-575G-57H0/15,6″ FHDI5-7200U/8GB/256SSD/2GB/DVD

ACER

Ако сакате да уживате во что и да работите , тогаш овој модел на ACER е вистинскиот избор за вас.

38.750 ДЕН

SKU: Notebook ACER E5-575G-57H0/15,6" FHDI5-7200U/8GB/256SSD/2GB/DVD Категории: , ,

Additional information

Процесор

Core I5-7200U

RAM меморија

8 GB DDR4

Дијагонала

15.6 FHD

SSD

256 GB

Графичка карта

NVIDIA GeForce GTX 950M 2GB

Оптички уред

DVD-RW

Wi-Fi

802.11 b/g/n

Bluetooth

YES

Гаранција

12 months

Оцена

Нема оцени

Биди прв што ќе го оцени “Notebook ACER E5-575G-57H0/15,6″ FHDI5-7200U/8GB/256SSD/2GB/DVD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.